Maria Gheorghiu este acasă în teatru, muzica ei, sensibilitatea ei nu își au locul în fum și zgomot de pahare. Vocea ei nu trebuie alterată de sunete imorale, metafora textelor ei trebuie ascultată, trăită, simțită, înțeleasă. Și, poate mai mult ca niciodată, Maria are nevoie de căldura oamenilor ce îi iubesc muzica.
De aceea, suntem onorați să o avem invitată în cel de-al 4-lea spectacol al seriei Seri Acustice la Mignon. Pe 17 noiembrie, Inima de la Balcic, Vara întâmplător sau Floare de vârtej vor încălzi inimile celor ce vor veni în cochetul teatru Mignon din Bd. Hristo Botev nr. 1. Invitatul Mariei este Radu Grațianu.
Prețul biletelor este de 30 de lei, iar rezervarile se pot face pe adresa contact@teatrulmignon.ro sau la telefon 0726.243.907.
Parteneri: Domeniile Sâmburești, Teatrul Mignon, Aqua Carpatica